SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME- VIP-a ka ne shitje 2 shtepija te reja te ndertura ne vitin 2010 dhe 81ari vend Gurakovc
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
120 m²
Viti i ndërtimit :
2011
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
82294
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME- VIP-a ka ne shitje 2 shtepija te reja te ndertura ne vitin 2010 dhe 81ari vend parcella - toka dhe dy shtepit nodhen ne nej vend te pa ndar dhe jan vet 20m lrag nga ruga krysore asfalltit PEJ- MITROVIC pllaci ka infrastruktur te plot ka uj rrym dhe i ploteson kushtet per banim te me njehershme placi me keto dy shtepi shitet ne menyr urgjente dhe me nej qmim shum te lir me nej qmim simbolik nga 55mi ero qe do te thot 2 shtepija dhe 81 ari me 60 mi ero ju mirpresim ]

Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsapp . Ne 24/or Online .
Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo
Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi
Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP.
Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale
sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »