SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP-a shet shtepin ne lagjen .{ ISTITUT } -Pej . te mobiluar komplet te mobiluar ne menyr te persosur dhe shum kualitative shtepija ka 250
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
250 m²
Viti i ndërtimit :
2003
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
82299
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
......AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI -HOME-V.I.P-a ...

AGENCY HOME VIP-a shet shtepin ne lagjen .{ ISTITUT } -Pej . te mobiluar komplet te mobiluar ne menyr te persosur dhe shum kualitative shtepija ka 250m2 dhe ka 4 ari pllac { TRUALL } .
SHTEPIJA ka infrastruktur te plot dhe dukumetacjon Te kompletuar .
SHTEPIJA ka 2 Rrug te asafaltura nje ne anen e parme te shtepis dhe nje ne anen e pasme te shtepis qe do te thot rrethohet ne dy anet e shtepis me dy rrug te asfalltura .
SHTEPIJA ka nje oborr te rreguluar me nje bashqe te bukur dhe nje jaz {kanall} qe kalon pas shtepije .
SHTEPIJA ka kuzhin vere dhe nje tavolin per pushim gjat dites ne bashqe {OBORR} te mbuluar .
SHTEPIJA ka katin e par 1 SALLON , - 1 BANJO-WC,- SHPAJZ,- KORIDOR .
SHTEPIJA ka kati e dyt 2 DHOMA GJUMI ,- 1 DHOM PRITJES {NDEJES},- 1 BANJO-WC.- 1 KORIDOR .
SHTEPIJA ka mobile shum te persosura dhe dyer shum kualitative dhe dritare te plastikes , laminat shkallat me mermer dhe te rrethura .
SHTEPIJA esht e rrethuar dhe e precizuar me skica katastrale dhe ka leje per nderim .
Andaj ne qoft se keni itresim per nje shtepi me 250m2 ne lagjen e istitutit me siperfaqe prej 4 ari
na kontaktoni sa me par shtepija shitet ne menyr URGJENTE dhe ka nje qmim simbolik prej vetem 130mi Euro


Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsapp . Ne 24/or Online .
Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo
Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi
Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP.
Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale
sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »