SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
-SHET DYQANIN NE QENDER PEJES TE URA E GURIT ... ----DYQANI ESHT PRON SHIQIPTARE NGA VITI 1973.....
Çmimi :
€20,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '18
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
82301
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
----SHET DYQANIN NE QENDER PEJES TE URA E GURIT ...
----DYQANI ESHT PRON SHIQIPTARE NGA VITI 1973.........
----DYQANI ESHT NE NJE POZICJON KU MUNDET TE ZHVILLOHEN SHUM AKTIVITETE BIZNISORE .
----DYQANI ESHT NE NJE POZIT. FENOMENALE ME INFRASTRUKTUR TE PLOT ..
----DYQANI ESHT KOLETUR ME UJ , RRYM , KANALIZIM ..
----DYQANI ESHT ME MATRJLA TE LET I NDRTUR ..
----DYQANI ESHT ME NE POZICJON QE KA PARKINGJE TE MJAFTUSHEM PER SHUM LAMI .
----DYQANI ESHT I KOPLETUR ME DUKUMENTACON DHE PERKTHIMI I MENJEHERSHEM.

-----ANADAJ DESHIRONI NJE DYQAN NE QENDER PEJES ME QMIM EXSTRA LIR ME NJE QMIM PREJ 25mi ero NE QENDER PEJES URDHERONI DHE BINDUNI DHE VET

----AGJENCIONIN HOME VIP. MUND TA KONTAKTONI NE Nr e TL 0038649699964 --TANGO APO VIRBER nonstop APO NE facebook Inmobile Ornela gashi ju faliminders ju mir presim ne zyret tona ..
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »