SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia ne shitje
Çmimi :
€130,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Maj '15
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
133 m²
Viti i ndërtimit :
1965
Ekstra :
Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
82303
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtepia 1.35 ari gjithsej ne Qender te Qytetit perball Gorenjes, mrapa Toni Impex ne hyrje te rruges Musa Zajmi apo 7 Korrik nga qendra shtepia e dyte menjhere, Ajo ka edhe lokal. Mundesi nderrimi me banese deri 120metra katrore ne qytet dhe pjesa tjeter para cash.
Informata rreth publikuesit
Albert
Prishtinë
045 540 556
Qender [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »