SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa gjindet ne qender te gjakoves tek parku i qytetit Nena Terez (konkretisht
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Prill '15
ID e produktit :
82326
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne qender te gjakoves tek parku i qytetit Nena Terez (konkretisht ne ndertesen e Il Cammino-s)..Eshte ne katin e katert,ka nje dhom te gjumit,sallon dhe kuzhin,nje banjo dhe poashtu ballkon..Lifti punon

Hymjen e baneses eshte afet dyqanit Il Cammino.Per informata shtes lajmrohuni ne numrin 044523106
Informata rreth publikuesit
Fitim
Gjakovë
044523106
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »