SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITET) Shtepia ne shitje ne lagjen "Prroni I njelmt" mbrapa tre
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Qershor
ID e produktit :
82331
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
(SHITET) Shtepia ne shitje ne lagjen "Prroni I njelmt" mbrapa tregut te automjeteve ne Prishtine. Shtepia eshte P+2+Nenkulmi, me 5 ari Oborr.

Shtepia posedon ne:

Podrum-garazhe, sallon me kuzhine,dhome dhe banjo.

Kati 1- Sallon, kuzhine, dhome dhe banjo.

Kati 2- kater dhoma gjumi dhe banjo te madhe.

Nenkulmi- Komplet Sallon dhe nje terase, hapsire per pingpong

. Rezervar 1000 Litra per uje, nxemje qendrore me te gjitha mundesit etj. Shitet komplet e mobiluar!

Cmimi: 215.000 Euro

Kontakt: 044 444 221

049 559 144
Informata rreth publikuesit
Agjensioni ALDO
Prishtinë
044 444 221
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »