SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TOKE 5 HEKTAR E 25 ARI NE SLIVOVE AFER PRISHTINES ```
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:34
ID e produktit :
82333
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
TOKE 5 HEKTAR E 25 ARI, NE SLIVOVE AFER PRISHTINES, 2 KM NGA RRUGA KRYESORE. AFER RRUGES DYTESORE ME 56M DALJE NE RRUGE.
LARGESIA NGA PRISHTINA 25-30 MINUTA MAKSIMALISHT. MADHESIA E TOKES ESHTE 5 HEKTAR E 25 ARI PREJ TE CILAVE AFERSISHT 2 HEKTAR JANE TOKE BUJQESORE,NDERSA 3 HEKTAR JANE MAL I VOGEL DHE I RRALLE I CILI VARESISHT NGA VEPRIMTARIA MUND TE PREHET KU MUND TE SHIHET EDHE NE FOTO.POZITA E TOKES ESHTE JASHTEZAKONISHT E MIRE MUND TE SHIHET EDHE NE KOPJEN E PLANIT.DOKUMENTACIONI ESHTE NE RREGULL DHE NUK KA PROBLEM NUK ESHTE TOKE E PRIVATIZUAR

SIPERFAQJA E TOKES: 5HA e 25 ARI.
MUNDESI NDERRIMI ME BANESE APO SHTEPI.
ÇMIMI: 200EURO/ ARI.Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »