SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkoj Banes me Qira ne Emshir dhe Kalabri
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:06
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
82338
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkoj Banes ne Emshir dhe Kalabri

Me Keto renditjet:

- 1 ose 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

- E mobiluar komplet

Kontrat afatgjat

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Emshir-Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »