SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NË QËNDER
Çmimi :
€127,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
82339
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA NË QENDER, NË Rr.”AGIM RAMADANI” KATI 9, ASHENSORI PUNON, ME SIPËRFAQE 80m2, ME 3 DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË, E RENOVUAR DHE MOBILUAR EXTRA NË KUALITET TË LARTË, POSEDON RRYMË DHE UJI 24h, ÇMIMI 127.000Є, ME MUNDESI MARRVESHJE DHE NDRRIMI.

www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »