SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 4 dhomshe 95m² kati i 5-të, në Fushë Kosovë
Çmimi :
€57,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
82369
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e re 95m² në katin e 5-të, Kompleksi Apollonia në Fushë Kosovë. Banesa ka orientimin lindje- perëndim dhe këtë renditje të hapësirës :
- qëndrimi ditor me kuzhinë
- 3 dhoma të fjetjes
- 2 banjo
- koridori
- 2 ballkona
Banesa ka dokumentacion të rregullt me fletë poseduese. Objekti ka të veqantë se hyrja ka vetëm një banesë në kat, poashtu këndin e lojrave për fëmijë, parking të mjaftueshëm.
Qmimi është 57.000 euro .

Agjensioni Dion në Prishtinë
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +37744147956
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Te Apollonia [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »