SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2 Banesa me qera Lagja Dodona Rr.Bajram Kelmendi Prishtine
Çmimi :
€290.00
Kategoria :
Postuar :
14 Maj '15
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
82402
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia eshte ne Prishtine ne rrugen Bajram Kelmendi te Dodona
Shtepia eshte 4 kateshe, dhe leshohen me qera 2 kate.

Kati i pare, ka 2 dhoma gjumi, 1 dhome me kushine, banjo dhe koridori,
Kati i dyte, ka 1 dhome gjumi, 1 sallon me kushine, banjo dhe koridor + terase nga asfallti

shtepia eshte me oborr dhe eshte e rregulluar siq shifet ne foto,

mund te kontaktoni ne keta numra:

049/ 451 626
044/ 506 485
045/ 487 479 - viber/whatsapp
044/ 70 66 40 - viber/whatsapp
Informata rreth publikuesit
Shpetim
Shtime
+37744706640
Rruga Bajram Kelmendi - Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »