SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap banese me qira ne Ulpiane te Hotel Baci per zyre te ndryshme
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
2 Maj '15
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
82464
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap banese me qira ne Ulpiane per zyre te ndryshme.Banesa eshte 6O metra katror kati 1- perdhese me dritare nga rruga kryesore.Ka banje, kuzhine, korridor, ballkon, dhe 2 dhoma.Shume e pershtatshme per zyre.Ka nxehje qendrore nga termokosi dhe banesa eshte e pa mobiluar.
Informata rreth publikuesit
lirimazizi
Prishtinë
044123475
Ulpiane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »