SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shesim troje 5ari,6,ari ,7ari dhe 4ari rruga qarkore perball gavranit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Korrik '15
ID e produktit :
82535
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shiten troje nga 4ari 5 ari 6ari ,7ari dhe 8 ari troje gjendet per ball gavranit pra me brenda dhe larg nga rruga qarkore rreth 60 metra ,traulli eshte ne emrin tim personal afer ka rrym ,uje,kanalzim ,
Informata rreth publikuesit
driton
Gjilan
044177434
Rruga Qarkore perball gavranit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »