SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
***Shitet EXTRA Shtepi e cila gjendet ne Qender te Gjilanit ***
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Korrik '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
360 m²
Viti i ndërtimit :
2015
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
82864
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia është e ndertuar nga materiali extra kualitativ, dhe nuk eshte kursyer asgjë gjatë ndertimit! Kjo mund te shifet dhe te vertetohet! Ndertimi I saj sapo është perfunduar këtë muaj.
Villa ka këtë përbërje:
• Shtëpia është 360m2, dhe është 2 kateshe (P+1).
• Posedon 2 hyrje të veqanta.
• Është e ndërtuar mbi parcelën prej 4.5 ari - Vlera e te ciles është €25K/Ari
• 5 dhoma gjumi nga të cilat, njëra është me banjo të veçante mbrenda,
• 2 dhoma të dites,
• 2 kuzhina, te ndara prej njera tjetres
• 3 banjo
• Të gjitha dyert jane prodhim i Lesna
• Të gjitha dritaret jane Prodhim i Lesna, xhami StopSol – Vlera €17K
• Garazhë I maftueshëm për dy vetura
• Nënkulmi me hapsirë 100m2 mundet lehtësisht të adaptohet për banim apo hapësire aktivitetesh.
• Ka oborr të mjaftueshëm para dhe mbrapa shtëpisë, e cila ofron nje ambient shume të kendshëm. E gjitha është e gjelbruar.
• Oxhak/Skare ne oborrin mbrapa, special per pjekurina.
• Nxemja qendrore është e teknologjise me te re, e cila funksionon me biopelet si dhe dru, etj.
• Uje/rryme 24h.
• Shkolla fillore, Shkolla e mesme, fakulteti, Ambulanca 5-10min ne kembe.

Dokumentacioni është i kompletuar, me leje ndërtimi si dhe taksat në pronë të paguara në tërsi. Perkthimi i menjehershem. Prona nuk eshte Hipoteke. Adresa: Rr. Gjergj Fishta Nr.66, 60000 Gjilan.

Çmimi = Me marrveshje (Ndrrim i mundshem me Lokal, Banese, dhe pjesa tjeter Kesh)

Te interesuarit ju lutem me shkruani email.

Kontakt: edgjinolli@gmail.com
Tel: 049 192 220

Ju faleminderit.
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »