SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet Banesa me qira ne Arberi te Komuna e re.
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:47
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
82891
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet Banesa me qira ne Arberi te komuna e re objekti i ndertuar nga firma Acg me standarte ku mund te veqohet , Uje 24h mirbajtje te ashensorve ndriqim te vazhdushem ne hapsirat e hyrjes Dyr kunder zjarrit dhe sistem kunder zjarrit garazhda perfuni lokalev me qasje ne lift , Rendijta e baneses , 2 dhoma gjumi , Sallon , kuzhina ndamas , shpajz , banjo , ballkon e sapo mobilume komplet me sende treja te pa perdoruna dhe shum moderne Qmimi 450 oferta vlen vetem per nderkombtar.045799979 ose 049899002
Informata rreth publikuesit
Future Invest
Prishtinë
045799979
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »