SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 1+1 62m2 ne Durres afer plazhit.
Çmimi :
€35,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Maj '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
82980
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 1+1 ( Dhome dite me kuzhin, dhome gjumi, banjo, ballkon), e mobiluar.
Banesa gjendet ne Durres tek Mali i robit, afer hotel Kastratit.
Banesa eshte ne katin e 4-ërt, posedon dokumentacion te rregullt, dhe ka nje siperfaqe prej 62m2.
Eshte nje hapesir e qet ku me se shumti frekuentohet nga pushuesit dhe ka vende te mjaftueshme per parkim.

Te interesuarti mund te kontaktojne ne nr: +37744992000, +37745400929
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »