SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Pllacin ne lagjen e Vneshtave (Prishtine )
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Mars '16
Madhësia :
400 m²
ID e produktit :
83088
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes pllacin ne lagjen e vneshtave ne Prishtine.Pllaci ka 4 ari dhe ka infrastrukture te plote.Gjendet afer ordinances Kubati
Informata rreth publikuesit
Bejtullah
Prishtinë
044249098
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »