SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet lokali me qira afer Parkut te Qytetit
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:50
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
83106
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet lokali me qira afer "Parkut te Qytetit", lokali eshte perdhese me siperfaqe prej afro 300m2, ka nje hapesire te madhe, prej 250m2 dhe nje hapesire tjeter prej 50m2, dy banjo. Lokali eshte i gatshem te shfrytezohet si kafiteri dhe restorant, pasi me heret ka punuar si i tille. Cmimi eshte 2000 euro plus shpenzimet.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »