SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qera - Bregu i Diellit , Rr.Eqrem Qabej te Ambienti.
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
5 Maj '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
83114
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peshendetje.
Renditja e Baneses.
Tri dhoma,Salloni i bashkangjitur me kuzhin
dy dhoma gjumi,banjo dhe ballkoni.
E mobiluar me te gjitha elementet qe nevojiten per banim, me sip.80m2 dhe renditet ne katin e II,
Kuzhina ka trepezari dhe shankun po ashtu ka dhe kondicioner ose (klim).
Per me shum na kontaktoni ju mirpresim.
D.D 045551469. i njejti nr eshte edhe Viber.
Informata rreth publikuesit
donone.-
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »