SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Pllaci(shtëpia) në qendër të Mitrovicës
Çmimi :
€58,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Korrik '15
Madhësia :
187 m²
ID e produktit :
83116
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Prona(shtepia) posedon te gjitha dokumentet dhe mund te perkthehet menjehere.

Lokacioni :
-ish shtepia e Bajram Vocës
-ne qender
-zone e qete me shume pak qarkullim te veturave
-hyrje-dalje ne dy pjeset e qytetit
Pronar :

ABIT AVDIU

Tel/Viber : +386 49 444 049
Informata rreth publikuesit
Ardian
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »