SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Spacious 2 bedroom apartment in front of the Grand Hotel
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
2 Qershor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
83143
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Spacious 2 bedroom apartment in front of the Grand Hotel\nMost desirable fourth floor unit, best location! Amazing view with two patios, spacious 2 bedroom, 1 full marble bathroom, living room over looking the grand hotel, open kitchen with good appliances and marble countertops, dinning area, beautiful hardwood floors, heating/air-conditioning and for your convenience laundry room with washer and dryer. The apartment will be available from May 20th, 2015. For more info contact me at tonylokaj@gmail.com cell 044-666-120 Rent : €450
2 BEDROOM\n•
1 BATH
LIVING ROOM
KITCHEN
DINNING ROOM
LAUDRY ROOM
2 PATIOS

Banes me 2 dhoma te fjetjes perball Grand Hotel\nBanes me qira ne katin a kater ne lokacionin me te mire te Prishtines. Banesa ofron pamje mahnitese me dy ballkone, 2 dhoma te fjetjes, 1 banjo te shtrurar me mermer, sallon me pamje nga Grand Hotel, kuzhine, banesa ka nxemje dhe klime. Banesa jepet me qira prej date 20 Maj 2015. Per me shume informatata me kontaktoni ne tonylokaj@gmail.com cell 044-666-120 \nQiraja : €450

2 DHOMA TE FJETJES
1 BANJO
SALLON
KUZHINE
DHOME PER NGRENJE
2 BALLKONA
Informata rreth publikuesit
Driton
Prishtinë
044666120
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »