SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet shtepija 160m2 me qira ne "Taslixhe 1".
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
9 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
160 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
83155
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet shtepija 160m2 me qira ne "Taslixhe 1".
Shtepiaj ka nje dhome dite sebashku me kuzhine dy dhoma te gjumit, dhe nje sallon te hapiu dhe terase rreth 40m2 ne nenkulem.
Çmimi i qirase eshte 500euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Taslixhe 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »