SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Banesë 90m2 me qira në Dragodan,afër Min. Shëndetësisë.
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:10
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
83163
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 90m2 me qira në Dragodan,afër Min. Shëndetësisë.
Banesa gjendet shumë afër shkallëve të dragodanit, një rrugë mrapa Pandora Tower ose mrapa Meridian Express dhe është në katin e II-të.

Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
2. Ballkona

Banesa ka ujë 24orë, ka siguri si dhe banesa gjendet në një lagje shumë të qetë dhe ka qasje të lehtë dhe të shpejtë në qytet.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
045/189-189; 049/636-333;
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »