SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banese me qera ne lagjen Pejton
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
20 Maj '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
83166
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qera ne lagjen Pejton, rruga Radovan Zogovic, nr10 -afer Rezonances
Banesa ka sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 banjo dhe 2 ballkon.
Ne Çmim perfshihen shpenzimet e rrymes, ujit, berllogut, nxemjes qendrore(gjate dimrit) dhe Interneti me televizion
Informata rreth publikuesit
Deshrim
Prishtinë
044 540 666
Pejton, nr10, Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »