SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Banesë 106m2 në shitje në F.Kosovë (Chelsea Point).
Çmimi :
€49,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:50
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
106 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
83180
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 106m2 në shitje në F.Kosovë (Chelsea Point).
Banesa gjendet në objektin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit Chelsea Point, është në katin e IV-të dhe KA FLETË POSEDUESE (dmth është e pranume tëknikisht dhe e pajisur me të gjithë dokumentacionin e nevojshëm).

Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Shpajz
1. Ballkon
1. Koridor
Banesa ka ujë 24 orë si, KA LIFT si dhe ka një ambient mjaft të mirë për jetesë.
Banesa është e kthyer kah Jug-Lindja.

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball shkollës fillore “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
049596777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »