SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes per Shitje ne Fushë Kosovë M1
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
84 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
83184
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 84m2 në Fushë Kosovë mbrapa Murebestit, kati V,
Banesa posedon:
2. dhoma te gjumit
1. sallon me kuzhin,
1. koridor,
1. banjo,
1. shpajz dhe
1. ballkon
E gateshme per banim dhe gjithqka ne rregull me dukumentacion.
Çmimi 500 euro/m2

Agjencioni M1

tel: 045 999 986
049 643 293
044 445 803
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
adresa: Rr. "Garibaldi nr. 13" afer Hotel Grandit

Për më shumë oferta klikoni likun më poshtë:
www.peshkuiarte.com/m1realestate 
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »