SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Maj '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
83189
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qera ne dardani te santea e mobiluar 1 dhom gjumi 1 sallon 1 kuzhina 1 ballkon 1 banjo dhe koridorin nr kontaktus 049 315 125 044 315 128
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Burim
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »