SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj me qera banesen ne lagjen Velania
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shtator '15
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
83194
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap banesen me qira ne lagjen velania rruga Isa Kastrati kati 3 te parku i qytetit. Banesa ka dhome gjumi,dhome per femi,kuzhin me dhom te dites, shpajz dhe ballkon.
kontakti 044 277 080 dhe 049 853 955
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »