SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 2 banesa me siperfaqe gjithsejt 127m2 ne Bregune Diellit.
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:53
Madhësia :
127 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
83196
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 2 banesa me siperfaqe gjithsejt 127m2 ne Bregune Diellit.
Banesat jane ne katin e katert. Njera banese ka 92 m2, ka nje dhome dite, kuzhine te ndare, dy dhoma te gjumit, banjo dhe dy terasa. Ndersa banesa e dyte ka 35m2.
Çmimi per m2 eshte 1100euro i negociueshem.
Na kontaktoni ne nr : 045401212 / 044518550.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »