SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banese ne Lagjen Mat 1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Maj '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
83206
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne Prishtine, Lagjja Mat 1, kati I, 73.5 m2. Banesa eshte ndertim i ri (4 vjet), ndertesa e tera e banuar, gjendet ne nje lokacion te qete.
Banesa ka dhomen e dites, kuzhinen, dy dhoma gjumi, dy ballkona, korridorin, garazhen dhe nje shpajz te vogel ne podrum.
Ҫmimi i negociueshem.
Per kontakt dhe vizite ne banese ju lutem thirreni: Dreni 044 257 056
Informata rreth publikuesit
drenidula
Mat 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »