SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi prej 400 m² në Prizren
Çmimi :
€155,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik '15
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Madhësia :
400 m²
Viti i ndërtimit :
2000
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
83211
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia gjindet në Lagjen Dardania në Prizren. Posedon 3.5 ari truall, Objekti përbëhet nga 2 kate secila prej 150 m², +si dhe kati i podrumit (i banushëm) prej 100 m², garazhë, obor, ngrohje qendrore, hidrofor, sistem i alarmit, izolim shumë të mirë, gjysmë e mobiluar. Pronar Kosovar me dokumente të rregullta. Është e përshtatshme edhe për shfrytëzim si objekt afarist.
Informata rreth publikuesit
Rina
Prizren
003864971880
Lagjja Dardania [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »