SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne "Bregun e Diellit" te banesat e "Standardit"
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:50
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
57 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
83217
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne "Bregun e Diellit" te banesat e "Standardit", banesa eshte perdhese e larte me siperfaqe prej 57m2, ka dhome dite me kuzhine, nje dhome gjumi, banjo, ballkon. Banesa eshte e renovuar dhe e mobiluar me mobile te reja dhe moderne. Cmimi eshte 55.000 euro.
Per me shume informata na kontaktoni ne nr:
+377 (0) 44 51 85 50
+377 (0) 45 40 12 12
+381 (0) 38 22 66 78
+377 (0) 44 75 58 59
+386 (0) 49 41 31 58
Kosovë 10000 Prishtina
www.Omega-Ks.com 
omegaprishtina@gmail.com
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »