SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Qender te Prishtines - Kodi 0388
Çmimi :
€178,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
83249
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne Qender te Prishtines - Kodi 0388

Lokacioni: te Sheshi Nena Terez

Siperfaqe: 100 m2

Kati 7

Renditjet:

- 3 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Wc
- Ballkon

Posedon:

- Lift
- Parking
- Podrum 9 m2
- Mirembatje te Hymjes
- Nxemje Qendrore me Termokos

- Pamjen nga Sheshi dhe Nga Qafa

ÇMIMI 178.000 Euro

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »