SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Lëshohet me qira Objekti Afarist 5000m2 te QMI-ja.
Çmimi :
€15,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:50
Madhësia :
5000 m²
ID e produktit :
83250
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet me qira Objekti Afarist 5000m2 te QMI-ja.

Objekti ndodhet në magjitralen Prishtinë-Ferizaj afër rrethit të QMI-së.

Objekti ka gjithsej 5000m2 dhe 50ari truall të shrytëzueshëm. Objekti është 3 katësh, gjithashtu ka katin e 3-të gjysma e katit është terasë.

Objekti ndodhet në rrugën kryesore dhe plotëson të gjitha kushtet për afarizëm, është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi.

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball shkollës fillore “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »