SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Fushe kosove,afer Vives
Çmimi :
€420.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '16
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
ID e produktit :
83253
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
banesa eshte ne prfundim,kati i 7 ,me siperfaqe prej 72m2 dhe ka kete renditje:
-salon me kuzhine
-dy dhoma gjumi
-banjo
-ballkon

cmimi: 420euro/ m2

tel:044358416
e-mail: grandimpex@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Grand IMpex
Prishtinë
044 358 416
Prishtinë [harta]
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »