SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitja e Banesave dhe Lokaleve Euro STIL
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Prill '16
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
83255
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
,Objekti ka leje ndertimit,ka hapesira te mjaftushme gjelbruese,parkingje te mjaftushme,Banesat jan te ndryshme duke filluar nga 55m² ,75m²,80m².97m².
Nr Kontaktues: 044695550
Informata rreth publikuesit
Florent
Prishtinë
0037744695550
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »