SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTEPIA NE RR.B,BREGU I DIELLIT
Çmimi :
€225,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Tetor '16
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
4
Ekstra :
Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
83256
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepija e Re ne lagjen Bregu i Diellit ,
Shtepija gjendet afer Postes,banesave te kuqe dhe te hinta Shkolles fillore ,Qerdhes dhe parkut te lojnave per femij, dhe afer * Rruges Unazes se Re, kjo rrug esht afer shtepis dhe ka lidhje ne te nga te dy anet.
-Shtepija esht e perfundume dhe e gatshme per banim,ka pamje te mir dhe esht vend i qet dhe ideal per banim ose edhe per Biznes Zyre afariste etj,

- lagje e re qe esht nder lagjet e mira ne Prishtine esht duke u ndertu dhe gjdo dit e me shum vlera esht ne ngritje, ,me mar leje esht be e mundur Katin e par me ba Lokal Biznesi Ordinanc apo zyre te ndryshme dhe me dalje ne rrug te gjer mbrapa shtepis, dhe kjo rrug ka gjasa mu lidh ne rrugen kryesore (unazave) qe esht duke u ndertu.,

-Shtepija ka 3 kate + Nenkulm afer 400m2
Dhe esht ndertuar qe nga themeli e deri ne perfundim me materjal shum te fort dhe cilsore, Ka oborr te rregulluar ka pem te mbjelluar dhe ne mes esht hapsira ne kocka per vetura,
Uje dhe Rryme esht e vetmja lagje ne Prishtine qe e ka furnizimin po thuajse te pa nderprem non stop dhe ka ujt shum te mir per pije

-Shtepija ka kete renditje:
-2 sallona me 2 kuzhina
-5 dhoma gjumi
-3 banjo
-+ Nen kulm Hapsir e shfrytzume e madhe dhe e lart me dritare dhe ballkon
-E ka Rrymen Ujin dhe kanalizimin e instaluar mundet mu ba edhe nje kat nen kulm 3+1.
-Kater kateshe 4 Ballkona

-shtepia eshte e leshuar me qira 900 euro ne muaj

CMIMI:225000 euro (i negocueshem),
-shtepia eshte e leshuar me qira per afat te gjate kohore,


tel:044358416,049179607
e-mail: grandimpex@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Grand IMpex
Prishtinë
044 358 416
4 Llullat [harta]
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »