SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
okazion shitet shtepi plazhi ne durres
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
7 Maj '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
83269
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet shtepi plazhi ne durres . 2+1 me 2 ballkone 110 m2. shtepia ndodhet 20 meter nga plazhi ballkont kan pamje nga te dy krahet si nga deti dhe nga qyteti . lagjja 13 plazh tek pista iliria 10 meter nga hotel durrah kati 7 me ashensor (lift) . cmimi 450 euro /m2 okazion .
Informata rreth publikuesit
Ramiz
Prishtinë
0682292371
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »