SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesat ne shitje
Çmimi :
€43,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Maj '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
47 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
83292
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten dy banesa ne lagjen MATI I
Banesat jane te reja dhe komoplet te mobiluara, njera eshte ne katin e I-re dhe tjetra ne katin e II-te.
Informata rreth publikuesit
Hekuran
Prishtinë
044 171 038
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »