SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet shtepija me qira ne Tophane.
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:41
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
360 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
83301
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet shtepija me qira ne Tophane.
Shtepija ka lokalin e katin perdhese me siperfaqe 35m2+ dopo dhe banjo, Kati i dyte dhe i trete leshohet per banim Banesa me qira.
Katet i dyte ka reth 90m2, ka nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe terase.
Kati i trete ka nje dhome dite, kuzhine dy dhoma te gjumit, banjo dhe terase te madhe.
Garazha dhe podrumi jane me siperfaqe rreth 90m2.
Katet e shtepis mund te leshohen edhe veq e veq me qira.
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »