SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten banesa dhe lokale afarsite ne Drenas
Çmimi :
€560.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shkurt '16
ID e produktit :
83307
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten banesat dhe lokalet afariste ne Komune e Drenasit te ndertuara nga ndermarrja "Kulla Com" Shpk,
Banesat fillojne prej 195.99m2 deri tek 48.00m2 ( ka 3,2 dhe 1 dhomëshe) fillojne prej katit te I e deri tek i IX si dhe Lokale fillojne prej 190.00m2 deri tek 48.47m2 , ka ne perdhese si dhe ne katin e I
Banesat dhe lokalet kane rryme, uje 24/7, ashensor. si dhe eshte me leje ndertimi.
Cmimet fillojne per banesa prej 560.00euro deri tek 400.00euro/m2, ndersa Lokalet prej 1,500.00euro deri tek 600.00euro

Per nformata me te hollesishme na kontaktoni ne: 044/986-908 ose ne e-Mail: agjencionivatra@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Agjencioni VATRA
Drenas
044821820
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »