SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap banesen me qira ne Qafe ( qender )
Çmimi :
€260.00
Kategoria :
Postuar :
19 Maj '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
83309
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa dy dhomeshe me sallon dhe kuzhine ,kati i dyte.
Informata rreth publikuesit
jaser
Prishtinë
044226113
Qafa (qender ) [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »