SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qera ne Prishtinë, Bregu i Diellit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Maj '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
83311
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera, ne bregun e diellit te banesat e kuqe afer ambulancës . Banesa posedon: 1 dhomë gjumi,
salloni kuzhine me trepezari, banjo, shpajzi dhe nje ballkon i mbyllur ne form te dhomes, dhe është tersisht e mobiluar. d. m. th. I ka 68m per çda inf. ju lutem lajm. ne.nr. mob.049/117-990.
Informata rreth publikuesit
Besarb
Prishtinë
049 100 411
Bregu i Diellit, Zona lindje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »