SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA TEK SHPIA E SHENDETIT-BREG DIELLI^
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Qershor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
83312
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa, e cila gjindet ne lagjen Bregu i Diellit, me konkretisht pak para se me shku te Shtepia e Shendetit, perballe banesave 'Ontex'. Banesa gjindet ne katin e 3 ka ashensor dhe ka kete renditje:

-salloni
-kuzhina (e vecante)
-dhoma e gjumit
-banjo
-korridori
-ballkoni

Banesa ka pamje nga LINDJA. Cmimi i saj eshte 80 mije euro.

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Mund te na therrisini nga ora 10 deri 20:
045 519 555 (Viber)
049 60 80 70
e-mail: search-agency@live.com
la.4
Informata rreth publikuesit
Dukagjin
Prishtinë
044 433 667
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »