SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
URGJENT SHITET BANESA TE SLOVENIA SPORTI
Çmimi :
€950.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
83318
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes urgjentisht Banesen në qendër të Prishtinës – Afër Parkut të Qyteti në Prishtinë
Adresa: Rr: Gustav Majer, tek shtypshkronja BLENDI.

Madhësia e banesës është 65 m2 ; Në përbërje të:
-1 Sallon ditor;
-1 Kuzhinë komplet; (e vecante)
-1 Dhomë gjumi ;
-1 Korridor;
-1 Banjo (banjo është me vaske);
-1 Ballkon;

Banesa është në katin e I-re, e rehatshme dhe shumë e përshtatshme për jetesë, hapësira e brendshme e banesës është funksionale, pa kthina e shtylla dhe rezistente ndaj zhurmës.

Çmimi për m2 është 950 Euro, (65 m2 për 61,750 Euro)

Që t'i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Mund te na therrisini nga ora 10 deri 20 kontakti:
045 519 555 (Viber)
049 60 80 70
e-mail: search-agency@live.com
f.4
Informata rreth publikuesit
Dukagjin
Prishtinë
044 433 667
Gustav Mejer - Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »