SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne bregun e diellit
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
10 Maj '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
83321
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte ne shtepi te sistemit banesor, objekt(shtepi) e cila ka 8 banesa te ndara, dhe cdo banese ka hyrjen e vet te vecant, dhe oren e rrymes te vecant).
Banesa ndodhet ne katin 3 te shtepise. Eshte e mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje: - Sallonin, - Kuzhinen, - 1 dhome gjumi, - Banjon, - Ballkonin, dhe – Shpajzi. Te gjitha dhomat posedojne orendite e nevojshme (E mobiluar) per jetese sic jane: dollapi per garderobe, orendite e kuzhines (enet), makina e larjes se rrobave, mbulesa, tepihat por qe nuk shifen ne foto sepse kane qene ne pastrim.

VEREJTJE: Banuesi eshte I obliguar ti mbuloj vetem shpenzimet e qirase e cila eshte 200 euro dhe te rrymes, ndersa ngrohja, uji dhe mbeturinat I mbulon pronari I baneses apo qira-dhenesi.

Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne numrin e telefonit +37744239244, 049 666315 si dhe ne viber.
Informata rreth publikuesit
bardhi
Prishtinë
044-049 239244
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »