SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lesohet banesa me qera
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
13 Maj '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
83387
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon dy dhoma salloni me kuzhin banjo dhe dy terasa Banesa gjindet ne katin e dyt ne objektin e aldexit afer stacionit te autobusaveTe interesuarit te lajmrohen ne nr e tel:044 444 339
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mentor
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »