SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Truall ne Zllatar
Çmimi :
€40,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Korrik '17
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
552 m²
ID e produktit :
83417
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 5.5 ari truall ne Zllatar, 4 km nga Rrethi i Spitalit, 100 m nga Villa Panorama. Cmimi eshte 6000 euro/ari dhe eshte i negocueshem. Trualli nddhet mbrenda zones se pare urbanistike dhe e perfshire ne planin Urbanistik te Prishtines per banim individual. Orientimi eshte ideal per shtepi. Ekziston mundesia e shitjes e gjithsej 32 ari parcelle.
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
049777804
Zllatar [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »