SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Maj '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
Ekstra :
Pushimore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
83421
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa Banesa posedon 64m, dhe renditet keshtut salloni me kuzhin se bashku nje dhom gjumi nje banjo dhe nje teras. Banesa eshte ndertim i ri e pa banuar ende dhe thuajse e mobiluar tersisht. Banesa gjindet ne breg diellit perball banesav tbardha, ne katin e 3 me nje pamje te bukur.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mentor
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »