SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Dardani afer restorant "Dubrovnik"-ut
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
77 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
83423
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Dardani afer restorant "Dubrovnik"-ut, banesa eshte ne katin e gjashte me siperfaqe prej 77m2, ka dhome dite, kuzhine te vecante, dy dhoma te gjumit, banjo, 2 ballkone. Banesa ka pamje ne te dy anet e objektit dhe ka pozite shume te mire.
Cmimi eshte 85000 euro.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »